április 18 - május 1.
péntek
április 18.
szombat
április 19.
vasárnap
április 20.
hétfő
április 21.
kedd
április 22.
szerda
április 23.
csütörtök
április 24.
péntek
április 25.
szombat
április 26.
vasárnap
április 27.
hétfő
április 28.
kedd
április 29.
szerda
április 30.
csütörtök
május 1.
08
óra
08:35
Salakmotor
Európa-bajnokság, Moszkva, Oroszország (ism.)
08:30
Sportok
Watts top 10 (ism.)
08:30
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
Le Castellet Franciaország selejtező (ism.)
08:30
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
Le Castellet Franciaország 4.forduló (ism.)
08:30
Labdarúgás
EUROGÓLOK (ism.)
08:30
Kerékpár
Amstel Gold kerékpárverseny, Hollandia (ism.)
08:30
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 5.nap (ism.)
08:30
Futsal
UEFA Kupa, Grúzia: Elődöntő (ism.)
08:30
Sportok
WATTS (ism.)
08:30
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 8.nap (ism.)
08:30
Motorsport
Motorsport Hétvége (ism.)
08:45
Superbike
Világbajnokság: 2.futam (ism.)
08:30
Labdarúgás
EUROGÓLOK (ism.)
08:30
Sportok
Watts top 10 (ism.)
08:30
Autóverseny
Renault világsorozat Barcelona Spanyolország Áttekintés (ism.)
09
óra
 
09:00
Snooker
Kínai nyílt bajnokság, Beijing, Kína, Döntő (ism.)
09:30
Sportok
Watts top 10 (ism.)
09:30
Kerékpár
Amstel Gold kerékpárverseny, Hollandia (ism.)
09:30
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 3.nap (ism.)
09:30
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 4.nap (ism.)
 
09:15
Futsal
UEFA Kupa, Grúzia: Elődöntő (ism.)
09:30
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 7.nap (ism.)
09:15
Lovaglás
Global Champions Tour Antwerpen Belgium
09:30
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 9.nap (ism.)
09:15
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 10.nap (ism.)
09:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Negyeddöntő (ism.)
09:00
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
WTCC magazin (ism.)
09:30
Kerékpár
Liege-Bastogne-Liege, Belgium (ism.)
10
óra
10:00
Snooker
PTC Nagydöntő, Egyesült Királyság, Döntő (ism.)
10:30
Snooker
Ronnie O Sullivan Show (ism.)
10:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 1.nap (ism.)
   
10:00
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
WTCC magazin (ism.)
10:30
Kerékpár
Fleche Wallonne, Belgium (ism.)
10:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 6.nap (ism.)
 
10:30
Superbike
Világbajnokság: 1.futam (élő)
    
11
óra
 
11:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 1.nap (élő)
11:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 2.nap (élő)
11:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 3.nap (élő)
11:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 4.nap (élő)
11:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 5.nap (élő)
11:30
Sportok
Watts top 10 (ism.)
11:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 7.nap (élő)
11:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 8.nap (élő)
11:30
Supersport
Világbajnokság (élő)
11:00
Kerékpár
Liege-Bastogne-Liege, Belgium (ism.)
11:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Negyeddöntő (élő)
11:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Negyeddöntő (élő)
11:00
Sportok
WATTS (ism.)
péntek
április 18.
szombat
április 19.
vasárnap
április 20.
hétfő
április 21.
kedd
április 22.
szerda
április 23.
csütörtök
április 24.
péntek
április 25.
szombat
április 26.
vasárnap
április 27.
hétfő
április 28.
kedd
április 29.
szerda
április 30.
csütörtök
május 1.
12
óra
12:00
Salakmotor
Európa-bajnokság, Horvátország (ism.)
     
12:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 5.nap (ism.)
  
12:15
Autóverseny
Renault világsorozat Spanyolország Spanyolország 2. futam (élő)
12:30
Kerékpár
Nemzeti körverseny Tour of Turkey, Törökország 2. szakasz (élő)
  
12:00
Lovaglás
Horse Racing Time, Sydney (ism.)
12:15
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Negyeddöntő (ism.)
13
óra
  
13:00
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
Le Castellet Franciaország 3. forduló (élő)
      
13:00
Superbike
Világbajnokság: 2.futam (élő)
    
14
óra
14:00
Snooker
Welsh Open, Newport, Egyesült Királyság, Döntő (ism.)
14:00
Autóverseny
Auto GP Le Castellet Franciaország Első futam (élő)
14:00
Kerékpár
Amstel Gold kerékpárverseny, Hollandia (élő)
14:00
Sportok
Watts top 10 (ism.)
14:30
Kerékpár
Amstel Gold kerékpárverseny, Hollandia (ism.)
14:00
Labdarúgás
EUROGÓLOK (ism.)
14:00
Kerékpár
Fleche Wallonne, Belgium (élő)
14:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 6.nap (élő)
14:00
Futsal
UEFA Kupa, Grúzia: Elődöntő (ism.)
14:45
Futsal
UEFA Kupa, Grúzia: Elődöntő (ism.)
14:00
Sportok
Watts top 10 (ism.)
14:30
Autóverseny
Renault világsorozat Spanyolország Első futam (élő)
14:00
Kerékpár
Liege-Bastogne-Liege, Belgium (élő)
14:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 10.nap (élő)
14:00
Kerékpár
Nemzeti körverseny Tour of Turkey, Törökország 3. szakasz (élő)
14:00
Kerékpár
Nemzeti körverseny Tour of Turkey, Törökország 4. szakasz (élő)
14:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Elődöntő (élő)
péntek
április 18.
szombat
április 19.
vasárnap
április 20.
hétfő
április 21.
kedd
április 22.
szerda
április 23.
csütörtök
április 24.
péntek
április 25.
szombat
április 26.
vasárnap
április 27.
hétfő
április 28.
kedd
április 29.
szerda
április 30.
csütörtök
május 1.
15
óra
15:00
Snooker
Haikou World Open, Hainan, Kína, Döntő (ism.)
15:00
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
Le Castellet Franciaország selejtező (élő)
 
15:30
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 3.nap (élő)
15:00
Sportok
Watts top 10 (ism.)
15:30
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 4.nap (élő)
  
15:30
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 7.nap (élő)
15:30
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 8.nap (élő)
  
15:30
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Negyeddöntő (élő)
15:30
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Negyeddöntő (élő)
 
16
óra
16:30
Sportok
Watts top 10 (ism.)
16:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 1.nap (élő)
   
16:15
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 5.nap (élő)
        
17
óra
17:00
Salakmotor
Európa-bajnokság, Lengyelország (ism.)
 
17:00
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
Le Castellet Franciaország 4.forduló (élő)
   
17:00
Futsal
UEFA Kupa, Grúzia: Elődöntő
  
17:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 9.nap (élő)
17:00
Sportok
Watts top 10 (ism.)
17:30
Labdarúgás
EUROGÓLOK (felvételről)
  
17:00
Sportok
WATTS (ism.)
péntek
április 18.
szombat
április 19.
vasárnap
április 20.
hétfő
április 21.
kedd
április 22.
szerda
április 23.
csütörtök
április 24.
péntek
április 25.
szombat
április 26.
vasárnap
április 27.
hétfő
április 28.
kedd
április 29.
szerda
április 30.
csütörtök
május 1.
18
óra
18:45
Lovaglás
Dubai World Cup (ism.)
18:30
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 1.nap
18:00
Autóverseny
World Endurance bajnokság Silverstone Egyesült Királyság (élő)
18:30
Labdarúgás
EUROGÓLOK (felvételről)
18:30
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 4.nap
18:30
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 5.nap
18:00
Futsal
UEFA Kupa, Grúzia: Elődöntő (élő)
18:30
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 7.nap
18:30
Futsal
UEFA Kupa, Grúzia: Döntő (élő)
18:30
Sportok
Watts top 10 (ism.)
18:15
Sportok
WATTS (felvételről)
18:30
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 10.nap (ism.)
18:30
Labdarúgás
EUROGÓLOK (ism.)
18:30
Tenisz
Mats Point (felvételről)
18:00
Tenisz
Grand Slam Torna (felvételről)
18:15
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Elődöntő (ism.)
19
óra
19:00
Erős Emberek Versenye
Bajnokok Ligája (felvételről)
 
19:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 2.nap
19:30
Sportok
WATTS (felvételről)
19:45
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 3.nap (ism.)
  
19:30
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 6.nap (ism.)
  
19:00
Lovaglás
Rolex Grand Slam Kentucky Amerikai Egyesült Államok (élő)
 
19:15
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Negyeddöntő (ism.)
19:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Negyeddöntő (ism.)
 
20
óra
20:00
Favágók versenye
Világbajnokság, Stuttgart, Németország (ism.)
20:30
Favágók versenye
Világbajnokság, Stuttgart, Németország (ism.)
20:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 1.nap (élő)
20:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 2.nap (élő)
20:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 3.nap (élő)
20:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 4.nap (élő)
20:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 5.nap (élő)
20:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 6.nap (élő)
20:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 7.nap (élő)
20:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 8.nap (élő)
 
20:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 10.nap (élő)
20:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Negyeddöntő (élő)
20:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Negyeddöntő (élő)
20:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Elődöntő (élő)
21
óra
21:00
Ökölvivás
Nagyközépsúlyú bajnokság Marokkó: R. Jkitou (Franciaország) - C. Mafuta (Németország) (élő)
        
21:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 9.nap (élő)
    
péntek
április 18.
szombat
április 19.
vasárnap
április 20.
hétfő
április 21.
kedd
április 22.
szerda
április 23.
csütörtök
április 24.
péntek
április 25.
szombat
április 26.
vasárnap
április 27.
hétfő
április 28.
kedd
április 29.
szerda
április 30.
csütörtök
május 1.
22
óra
              
23
óra
 
23:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 1.nap
23:00
Snooker
Ronnie O Sullivan Show (ism.)
23:30
Motorsport
Motorsport Hétvége (felvételről)
23:45
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
Le Castellet Franciaország 4.forduló (ism.)
23:00
Lovaglás
FEI Világkupa Lyon Franciaország
23:00
Autóverseny
World Endurance bajnokság Silverstone Egyesült Királyság (felvételről)
23:30
Fia Gt
Franciaország (felvételről)
23:00
Kerékpár
Fleche Wallonne, Belgium (ism.)
23:00
Futsal
UEFA Kupa, Grúzia: Elődöntő (ism.)
23:00
Sportok
WATTS (ism.)
23:00
Futsal
UEFA Kupa, Grúzia: Döntő (ism.)
23:00
Kerékpár
Nemzeti körverseny Tour of Turkey, Törökország 1. szakasz
23:00
Lovaglás
Sydney (felvételről)
23:15
Labdarúgás
EUROGÓLOK (ism.)
23:00
Autóverseny
Renault világsorozat Barcelona Spanyolország Áttekintés (felvételről)
23:30
Motokrossz
Világbajnokság (felvételről)
23:00
Sportok
WATTS (ism.)
23:00
Kerékpár
Nemzeti körverseny Tour of Turkey, Törökország 5. szakasz
00
óra
00:00
Rali
FIA Rali Európa-bajnokság , ÍRORSZÁG 1.nap
00:30
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
WTCC Magazin (ism.)
00:00
Rali
FIA Rali Európa-bajnokság , ÍRORSZÁG Áttekintés
00:30
Küzdősport
World Grand Prix Series (ism.)
00:30
Kerékpár
Amstel Gold kerékpárverseny, Hollandia (ism.)
00:00
Labdarúgás
EUROGÓLOK (ism.)
00:00
Rali
FIA Rali Európa-bajnokság , Inside ERC (felvételről)
00:30
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
WTCC magazin (felvételről)
00:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 5.nap (ism.)
00:00
Futsal
UEFA Kupa, Grúzia: Elődöntő (ism.)
00:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 7.nap (ism.)
00:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 8.nap (ism.)
00:00
Kerékpár
Liege-Bastogne-Liege, Belgium (ism.)
00:45
Superbike
Világbajnokság: 2.futam (ism.)
00:00
Futsal
UEFA Kupa, Grúzia: Döntő (ism.)
00:00
Autóverseny
Silverstone Nagy-Britannia (felvételről)
00:30
Rali
Dakar Sorozat , Desafio Ruta (felvételről)
00:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Negyeddöntő (ism.)
00:00
Tenisz
Grand Slam Torna (ism.)
00:15
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Elődöntő (ism.)
péntek
április 18.
szombat
április 19.
vasárnap
április 20.
hétfő
április 21.
kedd
április 22.
szerda
április 23.
csütörtök
április 24.
péntek
április 25.
szombat
április 26.
vasárnap
április 27.
hétfő
április 28.
kedd
április 29.
szerda
április 30.
csütörtök
május 1.
01
óra
01:00
Salakmotor
Európa-bajnokság, Lengyelország (ism.)
 
01:15
Motorsport
Motorsport Hétvége (ism.)
01:00
Sportok
Watts top 10 (ism.)
01:00
Autóverseny
Franciaország (felvételről)
     
01:00
Sportok
Watts top 10 (ism.)
01:00
Superbike
Világbajnokság: 2.futam (ism.)
  
02
óra
              
03
óra
              
péntek
április 18.
szombat
április 19.
vasárnap
április 20.
hétfő
április 21.
kedd
április 22.
szerda
április 23.
csütörtök
április 24.
péntek
április 25.
szombat
április 26.
vasárnap
április 27.
hétfő
április 28.
kedd
április 29.
szerda
április 30.
csütörtök
május 1.